O nas

misją naszego zespołu jest przekroczenie oczekiwań klientów, którzy chcą optymalnego komponentu, w najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie. Naszym celem jest zapewnienie takiej możliwości przy każdej interakcji z klientem.

nasza misja

od dawna wiadomo, że każdy prawdziwy kierowca kocha swój samochód wyjątkową i nieporównywalną miłością. Tak i my-kochamy naszą pracę i żyjemy nią!
i to właśnie to uczucie wyznacza nam kierunek - ciągłe dążenie do poprawy jakości naszych usług, podnoszenia profesjonalizmu pracowników i tworzenia lepszych ofert dla właścicieli SUV-ów i crossoverów.
oferujemy najlepsze i najróżniejsze Akcesoria, Części zamienne i elementy tuningowe do SUV-ów, praktycznie wszystkich marek i modeli, produkowane przy użyciu najnowszych nowoczesnych technologii, a także pracujemy w atmosferze najbardziej oddanych i kreatywnych członków naszego zespołu.
duży wybór naszych markowych produktów, usługi serwisowe i fachowa wiedza naszych specjalistów zapewnią sukces we wszystkich projektach motoryzacyjnych.
bez względu na to, co trzeba - czy to część, aby naprawić uszkodzony wciągarki, albo przygotowanie auta do zawodów, a być może nowy zestaw kół i opon na zamówienie, lub coś, co sprawi, że chwytliwe, albo szybki, podniesioną lub niskie - zawsze tu będziemy Państwa uniwersalnym sklepem.
codziennie realizujemy naszą misję z entuzjazmem i optymizmem, wyciągając wnioski z naszych doświadczeń i sukcesów. Cieszymy się nowoczesną, ale kreatywną atmosferą pracy, zapewniając jednocześnie prawdziwe środowisko do szkolenia i rozwoju naszych pracowników.

Kultura

te wartości definiują naszą kulturę
Icon 1
jesteśmy pasjonatami naszych klientów
Icon 2
cenimy się nawzajem jako jednostki
Icon 3
tworzymy narzędzia do osiągnięcia sukcesu
Icon 4
jesteśmy dumni z naszych produktów i usług
Icon 5
nieustannie staramy się być najlepsi

nasze polecenie

każdy nasz pracownik jest sercem firmy
zaawansowani eksperci w obsłudze klienta są kluczem do naszego sukcesu. Utrzymujemy również równowagę między życiem zawodowym a prywatnym naszych kolegów, ponieważ ich ogólne samopoczucie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego dalszego rozwoju.
jak osiągamy sukces i stajemy się ekspertami
jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy różnorodną organizacją. Uznajemy i szanujemy wzajemne różnice i aktywnie pracujemy nad wykorzystaniem tych różnic. Utrzymujemy najwyższy poziom profesjonalizmu w naszych interakcjach, jednocześnie tworząc atmosferę otwartej, jasnej i spójnej komunikacji.

Dystrybucja

Vnedorognik.ua jest jednym z największych importerów sprzętu do SUV-ów, sprzętu specjalnego oraz oficjalnym przedstawicielem wielu marek. Naszymi dostawcami są tylko producenci oryginalnego sprzętu. Nasi partnerzy przestrzegają najwyższych standardów jakości i realizacji zamówień.

VOLCAR HUB

mając w magazynach dużą liczbę części i części do tuningu mocy i estetyki, zabawnie byłoby nie instalować ich samodzielnie. Wspólnie z właścicielem samochodu definiujemy koncepcję i wybieramy optymalne części, które spełniają określone wymagania, a nasi mistrzowie potrafią przekształcić pragnienia w rzeczywistość.