+2 Photo
+4 Photo
Rozdrabniacz do drewna ARPAL MB-60BD brand imageБрендARPAL
Długość bloku 1360 мм
Szerokość bloku 510 mm
Wysokość bloku 840 mm
Pokaż wszystkie specyfikacje
8967 zł netto 11029 zł
  • Specyfikacja
  • Opis
  • Video 1
  • recenzje 0
Specyfikacja
Okres gwarancyjny 3 lata
Masa 93 kg
Długość bloku 1360 мм
Szerokość bloku 510 mm
Wysokość bloku 840 mm
Szacowana produktywność 2 m³/h
Maks. średnica gatunków liści 40 мм
Max średnica miękkiego drewna 60 мм
Długość bloków 5-50 mm
Noże 2 ks
Moc silnika 7 hp
Prędkość silnika 3600 ot/min
Paliwo benzyna
Obróbka powierzchniowa malowanie proszkowe
Opis

Rębak MB-60BD

Bęben rozdrabniacza do drewna typu MB-60BD przeznaczony jest do przetwarzania i recyklingu poprzez rozdrabnianie gałęzi, krzewów, winorośli i innych odpadów drzewnych. Rębak zamienia surowiec w wióry technologiczne. Do 90% powstałych wiórów będzie miało rozmiar 5 ... 50 mm, 10% - dowolny rozmiar, przy kruszeniu cienkich gałęzi możliwy jest wzrost lub spadek frakcji. Wielkość wiórów nie jest regulowana i zależy głównie od rodzaju podawanego materiału. Rozdrabniacz MB-60BD jest w stanie ciąć gałęzie o średnicy do 6 cm, w zależności od wilgotności i gatunku drewna. Gotowe zrębki można wykorzystać do ogrzewania w kotłach na paliwo stałe i pirolizie, kominkach, piecach i innych urządzeniach grzewczych. Zrębki mogą być również używane jako ściółka roślinna lub nawóz.

Główną różnicą szlifierki MB-60BD jest zasada działania, rotor posiada bęben na którym znajdują się 2 noże na całej długości bębna, bęben obraca się z prędkością 2400 obr/min, dzięki czemu niezbędne jest ciśnienie powietrza jest przeznaczony do dostarczania wiórów do leja odprowadzającego. Noże wykonane są ze stali 55VTsrV8 i są dwustronne, co znacznie wydłuża żywotność noży do rębaka. Noże bezbłędnie przechodzą proces obróbki cieplnej na nowoczesnym urządzeniu HF-INDUCTION HEATING.

Wydajność rębaka MB-60BD to 2 metry sześcienne gotowych zrębek na godzinę. Wydajność zależy bezpośrednio od jakości przygotowania surowców i liczby personelu zaangażowanego w pracę. Rębak MB-60BD jest wyposażony w silnik benzynowy WEIMA o mocy 7 KM. którego zużycie paliwa wynosi tylko 400 g/h. Ten silnik jest jedną z najwyższych jakości na Ukrainie, w każdym regionie są centra serwisowe. Silnik jest chroniony przed przeciążeniami przez specjalne sprzęgło naszej konstrukcji. Silnik objęty jest odrębną 12-miesięczną gwarancją producenta.

Rębak MB-60BD jest wyposażony w koła ułatwiające przemieszczanie rębaka po terenie.

Video
podobne produkty